HAKKIMIZDA

Güven Branda

  • Güven Branda, bir aile işletmesi olarak 1900’lü yıllardan bugüne Çorum’da faal olarak hizmet vermeye devam eden bir aile işletmesidir. 50 yılı aşkın tecrübe ve birikimlerini katlayarak babadan oğula devam eden işletmemiz ile Çorum ve Türkiye’nin tamamına hizmet etmeye devam etmekteyiz.
  • Güven Branda olarak; Dış ortam alan kapama, Kaplama ve Gölgelendirme Ürünleri, Dikim ve Montaj Hizmetlerinde son kaliteyi yakalayıp Türkiye’nin kupon firmalarından biri olarak sizlere kaliteyi sunmaktayız.
  • Misyon olarak kaliteli ürün ve işçilikten ödün vermeden, hızlı ve dürüst ticareti benimsiyoruz. Kesinleşen siparişinizi zamanında size teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan bir çalışma ve hizmet ile sizi daha iyi anlıyor ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.
0 %
Müşteri Memnuniyeti
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Ürün ve Montaj
Farklıyız

Kendimize özgü metodolojiler ile sektörün gerekliliklerini takip ediyor ve özel olarak hazırladığımız uygulamaları kullanarak etkili hizmetler sunuyoruz.

Yenilikçiyiz

Yenilikçi ve üretken hizmetler sunuyoruz. Günümüzü yakalamak bir yana geleceği düşünüyor sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi ürün çözümleri sunuyoruz

Kaliteliyiz

İşimizi önce kendimiz beğeniriz. Sektörümüzün yeniliklerini sürekli takip eder ve sürekli iyileştirme ilkesi ile firmamızı yeniliklere adapte eder ve kendimizi geliştiririz.

Bazı Referanslarımız

referans.png
referans2.png
3referans.png
1referans.png
2referans.png
4referans.png
5referans.png
6referans.png

Misyonumuz

Vizyonumuz